Адрес:
г. Харьков, пр. Науки, 7
Режим работы: пн-пт 9:00-17:00, сб, вс - выходной

Ексклюзивні наклейки та стікери для авто, товарів та реклами

Эксклюзивные наклейки и стикеры для авто, товаров и рекламы
Эксклюзивные наклейки и стикеры для авто, товаров и рекламы

Бажаєте зробити свою машину, товар чи продукцію унікальною? Замовте виготовлення наклейок будь-якого формату та розміру у FilePrint! Ми виробляємо друк на самоклеючому папері, вінілі, оракалі вже багато років і пропонуємо КРАЩІ умови для своїх клієнтів.

Будь-які фігурні наклейки, патріотична символіка та сувенірка, друк стікерів для продуктів, розробка індивідуальних дизайнів для ВАШОЇ продукції та відмінні ціни – ось що ми можемо запропонувати зараз. Якщо вас цікавлять подробиці та калькуляція, то готові у найкоротший термін узгодити всі нюанси та надати вичерпну консультацію.
Можливий друк наклейок як з готової бази, так і розробка нових варіантів на основі побажань замовника. Просто розкажіть, ЩО ви хотіли б бачити, а ми підберемо найкращий варіант за прийнятною ціною.

До ваших послуг найсучасніше обладнання та можливості цифрової поліграфії у Харкові. Також приймаємо замовлення по всій Україні з миттєвим відправленням тиражу Новою поштою!

Замовлення приймаємо у формі на сайті, або на пошту nauki007@gmail.com, також на вайбер/телеграмм по номеру +38 067 10 66 500