Адрес:
г. Харьков, пр. Науки, 7
Режим работы: пн-пт 9:00-17:00, сб, вс - выходной

Експрес поліграфія – послуги, переваги та перспективи

Експресс поліграфія Харків
Експресс поліграфія Харків

Цифровий друк – це найновіша технологія, яка дозволяє друкувати високоякісні матеріали за допомогою цифрових файлів. Якщо описати більш простою мовою, такий підхід дозволяє друкувати будь-які документи швидко і точно без необхідності створювати фізичні матриці, здійснювати спеціальну підготовку макетів й т.п. Завдяки цифровій поліграфії у світі з’явився вигідний друк малими тиражами за низькими цінами, що особливо цікаво для невеликих бізнесів та приватних клієнтів.

Однією з головних переваг цифрового друку слід назвати можливість буквально миттєвого друку на вимогу. Справді, клієнт може замовляти ті кількості, які йому потрібні, без необхідності купувати великі тиражі і зберігати нерозпродані екземпляри! Це особливо важливо для реклами та просування послуг/товарів малих та середніх бізнесів, яким необхідно економити на витратах та зменшувати витрати.

Крім того, цифровий друк дозволяє створювати високоякісні друковані матеріали з чіткими та яскравими кольорами. Висока роздільна здатність друку гарантує, що навіть дрібні деталі будуть відображені з великою точністю та яскравістю. Завдяки цьому ви можете створювати професійні бізнес-документи, привабливі брошури, барвисті каталоги та інші матеріали.

Цифрова поліграфія також дозволяє використовувати широкий спектр матеріалів для друку, включаючи папір, картон, плівку, тканину та багато іншого. Це дає можливість створювати друковані матеріали для різних цілей, включаючи зовнішню рекламу, внутрішню друк, виготовлення коробок та інших упаковок, а також багато іншого. А завдяки високій гнучкості виробництва digital printing дозволяє створювати унікальні та індивідуальні проекти для кожного клієнта! Це може включати різні варіанти друку, зміни дизайну або використання різних матеріалів. Це дозволяє створювати унікальні продукти, які привертають увагу та виділяються на ринку.

Згідно зі звітом Smithers Pira «Digital Printing Markets: 2018-2023» за період з 2018 по 2023 рік використання цифрового друку очікується збільшитися у світі на 17,9% у річному обчисленні і досягне $300 мільярдів у 2023 році.

Цифровий друк нині займає близько 16% ринку поліграфії, але її частка у виробництві упаковки та етикеток становить уже 44%. Прогнозується, що частка цифрового друку в поліграфії продовжуватиме зростати, особливо через збільшення попиту на персоналізовані продукти та короткі серії.

Сьогодні на ринку цифрового друку існує безліч брендів і популярність кожного може залежати від регіону, сегменту ринку та інших факторів. Ось деякі з найбільш популярних брендів у цьому сегменті: HP, Xerox, Canon, Epson, Konica Minolta, Ricoh, Kodak, Fujifilm та EFI. Ці компанії пропонують широкий спектр продуктів та рішень для цифрового друку, таких як принтери, сканери, копіювальні апарати, програмне забезпечення та інше обладнання для різних галузей, включаючи поліграфію, упаковку, текстиль, декор і т.д.
Крім того, існує безліч спеціалізованих виробників цифрового друку, які спеціалізуються на конкретних ринках і сегментах, таких як Mimaki, Roland DG, Durst, Mutoh, CET Color, Agfa та ін.

Перспективи та розвиток цифрового друку

Є кілька перспективних напрямів у цифровій поліграфії, які стають все більш затребуваними:

1. 3D-моделювання та друк. Цей напрямок стає все більш популярним, особливо в індустрії виробництва та дизайну. За допомогою 3D-моделювання та друку можна швидко створювати прототипи, інструменти, запчастини та сувенірну продукцію.

2. Мобільна поліграфія. З розвитком мобільних пристроїв та соціальних мереж швидкий друк з будь-якого пристрою та облікового запису стає все більш затребуваним. Ця сфера включає створення зручних конструкторів і платформ для замовлення і виготовлення різної поліграфічної продукції.

3. Штучний інтелект та аналітика даних. Використання штучного інтелекту та нейронних мереж дозволяють суттєво покращити ефективність обробки цифрових документів, збільшити точність процесів поліграфії, надавши такі інструменти як автоматична верстка, оптимізація кольору та інші.

4. Електронні книги та оцифрування даних. З розвитком електронних пристроїв та можливості їх використання для читання книг, зростає та попит на електронні книги та документи. При цьому оцифрування старих друкованих видань та документів (сканування документів) дозволяє швидко переводити всі дані в потрібний формат і надавати їх для завантаження та обробки.
Загалом цифрова поліграфія — це дуже динамічна область, яка постійно розвивається, тому можлива поява нових перспективних напрямків у майбутньому.

Цифровий друк у Харкові

Ласкаво просимо до нашої цифрової друкарні FilePrint у Харкові! Ми раді запропонувати вам найкращі послуги цифрового друку у місті. Наша поліграфічний центр спеціалізується на швидкому друку будь-яких тиражів (в т.ч. та малих) за низькими цінами. Ми пропонуємо повний спектр послуг цифрової поліграфії, від друку візиток та листівок до великих постерів, книг та сувенірної продукції.

Обладнання в нашій друкарні – це сучасні промислові цифрові принтери, які мають високу роздільну здатність друку, що гарантує високу якість продукції з чіткими та яскравими кольорами. Крім того, ми використовуємо лише якісні матеріали для друку, що забезпечує довговічність та збереження ваших документів.

Вже багато років у Харкові ми дбаємо про своїх клієнтів та прагнемо надати максимально високий рівень обслуговування. Наша команда досвідчених фахівців допоможе вам у виборі оптимальних матеріалів для друку, дизайні вашого матеріалу та підготовці файлів для друку.

Безумовно, ми гарантуємо швидкий друк у терміни, які ви можете дозволити, адже в сучасному бізнесі час – це гроші, тому у друкарні FilePrint завжди готові до екстрених замовлень та намагаємось виконувати всі замовлення якнайшвидше.