Адрес:
г. Харьков, пр. Науки, 7
Режим работы: пн-пт 9:00-17:00, сб, вс - выходной

Новорічний друк подарунків та сувенірної продукції

Новорічний друк подарунків та сувенірної продукції
Новорічний друк подарунків та сувенірної продукції

Святкова поліграфія з Вашим логотипом чи слоганом – один із найкращих варіантів на подарунок напередодні новорічних свят! Раді повідомити, що аж до 31 грудня на всю корпоративну сувенірну продукцію діятиме знижка 5%, а це, у свою чергу, означає, що Ви можете замовити якісний та недорогий друк календарів, блокнотів, щоденників, прапорців, ручок, магнітів, новорічних іграшок та іншої сувенірки для клієнтів, співробітників компанії та ін.

Наша друкарня пропонує величезний спектр рекламної продукції для різних компаній. І не важливо, чи є у Вас вже готовий корпоративний стиль, чи потрібно зробити його з 0 – ми готові створити класну, соковиту рекламу, яка сподобається і співробітникам, і партнерам, і потенційним клієнтам. Зручні календарі будь-якого формату, фірмові щоденники та ручки з логотипом компанії, брелоки, магнітики, прапори – все це робиться нами в будь-якому тиражі, на професійному друкарському обладнанні та за найкращими цінами в Харкові.

Звертайтесь, будемо раді співпраці! З наступаючими святами і нехай у Новому Році в Україну прийде мир, а наше улюблене місто-герой відновиться й стане щє більш яскравішим і красивішим.

Замовлення на друк приймаються зручним шляхом у формі на сайті або на пошту nauki007@gmail.com , також на Вайбер/Телеграм за номером + 38 067 10 66 500 .