Адрес:
г. Харьков, пр. Науки, 7
Режим работы: пн-пт 9:00-17:00, сб, вс - выходной

Унікальні подарунки до Дня Закоханих у Харкові

Унікальні подарунки до Дня Закоханих у Харкові
Унікальні подарунки до Дня Закоханих у Харкові

Бажаєте зробити своїй коханій унікальний подарунок на 14 лютого? Зверніться до нас – ми допоможемо надрукувати та створити справді класний презент! Це може бути яскрава листівка, картина з фотографією коханої людини, прикольний пазл, фотоальбом з Вашою LoveStory або найцікавішими моментами життя і т.д. Такий подарунок може успішно замінити як банальні речі, які зазвичай дарують один одному в цей день, так й доповнити святковий набір, наприклад, квіти + листівка/альбом + handmade пакет із замовленим написом – чим не варіант для привітання? При цьому ЩО можна зробити і ЯК — обмежується лише асортиментом друкованої та сувенірної продукції, яку ми пропонуємо у нашій цифровій друкарні!

Цифрова друкарня FilePrint пропонує вам створити пам’ятні та унікальні подарунки для своїх коханих: від друку фотографій на подушках до виготовлення персоналізованих календарів. Замовте зараз та отримайте знижку!

Бажаємо вам багато кохання та щастя!

Замовлення на друк приймаються зручним шляхом у формі на сайті або на пошту nauki007@gmail.com , також на Вайбер/Телеграм за номером + 38 067 10 66 500 .