Адрес:
г. Харьков, пр. Науки, 7
Режим работы: пн-пт 9:00-17:00, сб, вс - выходной

Центр Цифрової поліграфії в місті Харків

Цифрова поліграфія та онлайн друк

Вітаємо Вас на сайті Центру Цифрової поліграфії в місті Харків. Ми презентуємо максимально повний набір послуг і кращий сервіс друку в зручному форматі взаємодії клієнта online через Інтернет або будь-яким іншим чином (наприклад, за телефоном, через месенджер або особисто з менеджером офісі). Сайт друкарні fileprint.com.ua пропонує рішення для друку для будь-яких бізнес задач, а в нашій особі ви знайдете не тільки центр оперативного друку, але й отримаєте вичерпну консультацію та дізнаєтеся що таке термінова друкарня по-справжньому. Немає потреби шукати відповіді на запитання де найближча поліграфія або друкарня в місті — ми знаходимося в центрі, біля метро Наукова і наша друкарня ціни якої Вас напевно здивують, готова до прийому замовлень онлайн в будь який час.

Що таке цифровий друк?

Цифровий друк онлайн — це найсучасніший метод оперативного друку, який використовується для підготовки малих і середніх тиражів з якістю, що не поступається традиційнійному офсетному друку. Ми здійснюємо всі види digital printing в Харкові, забезпечуючи високу швидкість виконання замовлення, комплексний підхід та надійність. Цифра поліграфія — це економія часу, відмінний результат і низькі ціни.

У чому переваги цифрового друку?

Цей вид друку має цілу низку переваг і в якості основного фактору можна відзначити дійсно моментальну обробку замовлення. Цифровий друк не вимагає посдрукової обробки і може бути запущена в тираж миттєво. Це особливо актуально, коли, наприклад, клієнту потрібен терміновий онлайн друк в Харкові. Все дуже просто — замовник висилає макет і забирає його кур’єром або доїхавши до нашого офісу. Прямий цифровий друк дуже економить час клієнта і це факт.

Другий момент — це прекрасна якість друку і повна автоматизація процесу. Сучасні пристрої дозволяють видавати прекрасні, деталізовані відбитки за низькою ціною, а замовник завжди отримує бажаний результат. А терміновий друк на професійному цифровому обладнанні, бюджет якого нижче інших способів роздруківки — це потужний аргумент для будь-якого клієнта. Ну і звичайно ж цифровий друк ціна якої часто нижче офсетного або інших видів — це також відмінний аргумент.

Чому цифрова поліграфія так популярна?

Популярність таких послуг обумовлена ​​декількома факторами:

  • Низька ціна малих і середніх тиражів;
  • Точне перенесення кольорів і відмінну якість зображення. Кольоровий цифровий друк вважається еталоном чіткості кольору;
  • Краща швидкість і якість друку;
  • Швидка додруківка або виправлення у всьому тиражі;
  • Моментальний пробний відбиток або макет, без очікування кольоропроби і т.п.

Все це дозволяє акумулювати послуги друку в одному місці і забезпечувати кращий сервіс. Fast digital printing в Харкові від нашого Центру Цифрової поліграфії — це кращий вибір, якщо вам потрібна якість при оптимальній ціні і гарантія виконання замовлення в термін.

Який сервіс по друку ми пропонуємо в Харкові?

Ми зможемо виготовити для Вас чашки і футболки, зробити копію документа, а потім заламинувати його. Швидко надрукувати візитки і листівки. А також роздрукуємо і зробимо палітурку проекту — все це і багато іншого можна зробити у нас. Центр Цифровий поліграфії — це професійний оперативний друк в Харкові протягом більше 25-ти років і з величезний досвід в сфері поліграфії!

Для того, щоб Ви могли в одному місці вирішити подібні завдання — ми намагалися організувати ефективну роботу в усіх напрямках поліграфії. Саме в нашому Центрі Ви маєте можливість вирішити робочі питання за кілька хвилин і в одному місці.

Центр Цифровий поліграфії надає величезний перелік поліграфічних послуг на високому технологічному рівні і новітньому обладнанні. Ми виробляємо друк екстра якості, на будь-якому популярному носії (від офісного паперу до пластику, металу, картону, плівки або полотна) і будь-якого розміру (від дрібних брошур або флаєрів А5 до афіш та плакатів А0 і А1 формату).

Ми сподіваємося Ви знайдете в нашій особі надійного виконавця і порадника з усіх питань в сфері друку і послуг друкарні, а наш сайт поліграфії стане відмінною підмогою для швидких замовлень. Нам Ви можете довірити свої проекти і важливі завдання і будьте впевнені — ми поставимося до всього з максимальною увагою до деталей. У FilePrint також можна виготовити сувенірну продукцію як для корпоративних клієнтів, так і для індивідуальних замовлень. Починаючи від магнітика до футболки або прапора — все це в найкоротші терміни. Ми знаємо, наскільки важливо для Вас зробити все в обумовлений термін, тому відповідально ставимося до часу, виділеного на виконання замовлення.

Дипломи, креслення, реферати, розповіді, вірші, графіки, методички та автореферати — наші фахівці виконають Ваше звернення оперативно, якісно та зі знанням справи. Оператори готові надати завжди Вам допомогу зі складним завданням, спростити, підібрати оптимальний варіант рішення і прийняти замовлення на друк.

Яке обладнання для цифрового друку ви використовуєте?

Ми використовуємо самі останні розробки в цій ніші і, завдяки широкому парку повнокольорових професійних машин XEROX, маємо можливість виконати друк на різних матеріалах, починаючи від звичайного паперу, закінчуючи величезним банером для Вашого бізнесу. У нас Ви маете нагоду замовити будь-яку сувенірну та поліграфічну продукцію високої якості і за найкращою ціною в Харкові і області. Терміновий цифровий друк в Харкові, завдяки нашим технологічним можливостям, став доступний кожному: від студента до великого клієнта з замовленнями на тисячі примірників.

Навіщо клієнту Оперативна поліграфія?

Харків — це сучасний бізнес центр, де успішно функціонує сотні підприємств і компаній, які потребують швидких і якісних рішень для свого функціонування. Коли ми говоримо про якість друку і продукції — це не просто реклама або гасло, ні, це дійсно необхідність для успішного виживання в умовах конкуренції. Поліграфія в Харкові представлена ​​досить широко, але наша компанія пропонує кращі умови, спираючись і роблячи ставку на наступне:

  • Професіоналізм персоналу;
  • Найсучасніше обладнання для друку;
  • Максимально швидкий друк документів;
  • Ексклюзивний сервіс з обслуговування клієнтів.

Швидкісний друк будь-яких рекламних матеріалів з фірмовим стилем або лого, широкоформатний друк креслень, банерів, книг, буклетів тощо — все це на базі цифрового друку з максимальною роздільною здатністю і якістю. І, звичайно ж, додаткові роботи з тиражем начебто фальцовки, ламінування, биговки, покриття УФ-лаком і т.п. У стислі терміни, без пауз, отримали макет і відразу запустили друк. Ось що таке оперативна поліграфія від FilePrint.

Харківський Центр Цифрової поліграфії — це ексклюзивна швидкість і якість, перевірена роками успішної роботи з клієнтами. Ми гарантуємо, що після роботи з нами у вас залишиться не тільки якісно зроблений товар або надана послуга, а також добрі враження!

Цифрова поліграфія Харків
Свяжитесь с нами
Заполните поля ниже и мы свяжемся с Вами в ближайшее время